Mapa

SPICE HOTEL AND SPA Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: Antalya 35 km

Najbližšie mesto (km): Belek 2 km

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0

 

Základné informácie

Luxusný hotelový komplex bol postavený v orientálnom štýle. Je vhodný pre všetky vekové kategórie a pre náročných klientov. Bohatý areál hotela poskytuje maximálnu rôznorodosť a pohodlie pre svojich hostí.  Skladá sa z hlavnej budovy, z vedľajších budov a viliek s rôznymi kategóriami ubytovania, má spolu 546 izieb, vstupnú halu s recepciou, 6 panoramatických výťahov, vonkajšie bazény, tobogany, detský bazén, vnútorný bazén, niekoľko konferenčných miestností. K dispozícii je Spa & Wellness centrum, amfiteáter, fitnes centrum, animačné programy, obchodné centrum, kaderníctvo, salón krásy, bowling, tenisové kurty, čistiareň, lekár, požičovňa áut, diskotéka, volejbalové, basketbalové a futbalové ihrisko, ktoré spĺňa štandardy FIFA, WiFi v izbách a v lobby bez poplatku, internetová kaviareň (za poplatok).

 

Poloha

Hotel sa nachádza 2 km od centra Beleku, 35 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 40 km od centra Antalye.

 

Vybavenie izieb

Orientálne zariadená izba je vybavená balkónom, klimatizáciou, telefónom, SAT-TV, mini barom (dopĺňaný denne), trezorom, Wfi (na izbách a v areály bez poplatku), kúpeľňou s vaňou/sprchou a fénom. Hotel disponuje izbami pre hendikepovaných klientov.

 

Pláž

Dlhá piesočnatá pláž s jemným pieskom leží priamo pred hotelom. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Pavilóny na pláži sú za poplatok.

 

Strava

K dispozícii je hlavná reštaurácia a a´la carte reštaurácie. Defne VIP salónik (za poplatok). Casablanka Lobby bar je otvorený 24 hodín.

 

Pre deti

Hotel ponúka mini klub (4-12 rokov), detské animácie, detské bazény, tobogany, detské ihrisko, menu v reštaurácii. Babysitting je za poplatok.

 

Šport a zábava

K dispozícii sú denné a večerné animácie, večerné show, diskotéka, fitnes centrum, akvapark, tenisové kurty, basketbal, volejbal, futbal, plážový volejbal, aerobik, stolný tenis, šípky, mini futbal, kino. Vodné športy na pláži, bowling, biliard sú za poplatok, rovnako aj golfové ihrisko.

 

Wellness

Hotel disponuje SPA & Wellness centrom, centrom zdravia. Bez poplatku môžete využiť turecký kúpeľ, saunu, jacuzzi, vnútorný bazén, za poplatok sú masáže, peeling, detoxikačné a zoštíhľovacie programy.

 

Koncept

Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie počas dňa, nealkoholické a alkoholické nápoje. Importované nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

 

Web

www.spice.com.tr

 

Dôležité informácie

Tradičný turecký hotel, ktorý neakceptuje výlučne mužské zloženie na izbe.

 

SPICE HOTEL AND SPA Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo