Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

STELLA BEACH HOTEL ALANYA Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: Antalya 85 km

Najbližšie mesto (km): Okurcalar 1km

Typ pláže: štrkovo-piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Základné informácie

Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie a jeho poloha priamo na pláži vám zaručí zaslúžený relax. Hotelovým hosťom je k dispozícii 247 izieb, vstupná hala s recepciou, 1 vonkajší bazén s toboganmi, vnútorný bazén, detský bazén, internetové pripojenie (za poplatok). K dispozícii je sauna, masáže, fitnes centrum, lekár, čistiareň, fotograf, mini market, klenotníctvo, obchodíky, animačné programy pre deti aj dospelých, motorové vodné športy na pláži, biliard, diskotéka. Wifi je v lobby bez poplatku.

 

Poloha

Hotel sa nachádza v blízkosti mestečka Okurcalar (1km), 35 km od Alanye a 20 km od Manavgatu. Medzinárodné letisko Antalya je vzdialené 85 km.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené balkónom, SAT-TV, AC, telefónom, chladničkou, trezorom (za poplatok), kúpeľňou s WC a sušičom vlasov, klimatizáciou. Eco, Promo A Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

 

Pláž

Štrkovo-piesočnatá pláž sa nachádza priamo pred hotelom. Ležadlá, matrace a slnečníky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Osušky sú za depozit.

 

Strava

Hosťom je k dispozícii hlavná reštaurácia, a´la carte reštaurácie, niekoľko barov vrátane baru pri bazéne. Discobar je spoplatnený ako aj nápoje po polnoci v lobby bare.

 

Pre deti

Bez poplatku je možné využiť mini klub, detské animácie, vnútorný bazén s oddelenou detskou časťou, vonkajší detský bazén, detské ihrisko, tobogany.

 

Šport a zábava

Bez poplatku je k dispozícii fitness, denné a večerné animácie pre deti a dospelých, šípky, stolný tenis, plážový volleyball, aerobik. Za poplatok je billiard, vodné športy na pláži.

 

Wellness

Bez poplatku hotel ponúka hammam. Za poplatok sú masáže, jacuzzi, peeling, sauna.

 

Koncept

Hotel ponúka stravovanie formou raňajok, polpenzie, ktorá obsahuje raňajky a večere a koncept All Inclusive, ktorý zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, snack, nealkoholické a alkoholické nápoje. Importované nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

 

Web

www.hotelstellabeach.com

 

STELLA BEACH HOTEL ALANYA Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo