Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

STELLA BEACH RESORT AND SPA Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 30 km

Najbližšie mesto (km): Hurghada 35 km

Typ pláže: piesočnatá s koralovým podložím

Vzdialenosť od pláže: 400 m

 

Základné informácie

Poloha tohto 5* egyptského rezortu je priamo na pláži a v jeho bezprostrednej blízkosti sa nachádza nádherný útes, ktorý môžu hostia využívať na šnorchlovanie. Okrem prírodných krás, fascinujúceho podmorského sveta a svojej polohy, poskytuje hotel množstvo aktivít a služieb, ktoré zabezpečia dovolenku podľa vašich predstáv.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 30 km od medzinárodného letiska v Hurghade a 35 km od centra Hurghady.

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón alebo terasu a sú vybavené telefónom, individuálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom (za poplatok), súpravou na prípravu teplých nápojov, Wifi (za poplatok), trezorom, kúpeľňou/ WC, fénom.

Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.      

 

Pláž

Piesočnatá pláž s koralovým podložím sa nachádza priamo na pláži. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky sú k dispozícii bez poplatku. Odporúčame topánky do vody.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite à la carte reštaurácie, k dispozícii je niekoľko barov, vrátane baru na pláži a pri bazéne.

 

Pre deti

Deťom slúžia detské animácie, detská diskotéka, detský bazén, detské ihrisko, detské stoličky v reštaurácií, detská postieľka.

 

Šport a zábava

Bez poplatku využite denné a večerné animácie, fitness centrum, aerobik, stolný tenis, bocchu, plážový volejbal a futbal. Tenisové kurty, mini golf, bilirad a vodné športy sú k dispozícii za poplatok.

 

Wellness

 Sauna, jacuzzi, turecký kúpeľ, masáže, salón krásy a ostatné služby wellnesu sú za poplatok.

Koncept

Koncepty All Inclusive Premium a Hard All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

www.stelladimare.com

Dôležité informácie

Pobyt je poskytovaný bez služieb delegáta. Cena letenky a ubytovania je dynamická a môže sa v priebehu dňa meniť. Konečná cena zájazdu bude potvrdená rezervačným oddelením.

Cena zájazdu nezahŕňa povinný príplatok za Gala večer počas Vianoc, Silvestra alebo Veľkej noci. Výška poplatku bude potvrdená rezervačným oddelením.

Letenky sú nerefundovateľné, storno poplatok je vo výške 100% z ceny letenky. Klienti nesú plnú zodpovednosť za správnosť údajov na zmluve. Zmena mena alebo termínu nie je možná.

Pri vstupe do Egypta platí pre slovenských občanov vízová povinnosť. Vízum nie je zahrnuté v cene zájazdu a je potrebné ho zakúpiť po prílete priamo na letisku (cca 25 USD).

Cestovná kancelária nenesie žiadnu zodpovednosť za škody, ktoré vzniknú klientovi nedodržaním vstupných a vízových podmienok.

STELLA BEACH RESORT AND SPA Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo