Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

STELLA GARDENS RESORT AND SPA Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 35 km

Najbližšie mesto (km): Hurghada 30 km

Typ pláže: piesočnatá s koralovým podložím

Vzdialenosť od pláže: 800 m

 

Základné informácie

Tento 5* hotel s pokojnou atmosférou sa nachádza v oblasti Makadi Bay a ponúka kvalitné služby, krásne záhrady, ktoré sú vytvorené pre čo najväčšie pohodlie hostí. Štýlovo zariadené izby ponúkajú komfort a wellness služby zaslúžený relax. K dispozícii sú animačné programy, športové aktivity či azúrovo čisté more pre poznávanie podmorského sveta.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 35 km od medzinárodného letiska v Hurghade a 30 km od centra Hurghady.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón alebo terasu a sú vybavené telefónom, individuálou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom (za poplatok), súpravou na prípravu teplých nápojov, Wifi (za poplatok), trezorom, kúpeľňou/ WC, fénom.

Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.      

 

Pláž

Piesočnatá pláž s koralovým podložím sa nachádza 800 m od hotela. Možnosť využiť kyvadlovú dopravu. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky sú k dispozícii bez poplatku. Odporúčame topánky do vody.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite à la carte reštaurácie, k dispozícii je niekoľko barov, vrátane baru na pláži a pri bazéne. Detské stoličky v reštaurácii.

 

Pre deti

Deťom slúži detský mini klub, detské animácie, detská diskotéka, detské ihrisko, detský bazén, detská postieľka.

 

Šport a zábava

Bez poplatku využite denné a večerné animácie, posilňovňu, bocciu, stolný tenis, mini futbal, plážový futbal, plážový volejbal. Vodné športy sú k dispozícii za poplatok.

 

Wellness

Sauna, turecký kúpeľ, jacuzzi, masáže a ostatné služby spa centra za poplatok.

 

Koncept

Koncepty All Inclusive, Hard All Inclusive a Premium All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

www.stelladimare.com

Dôležité informácie

Pobyt je poskytovaný bez služieb delegáta. Cena letenky a ubytovania je dynamická a môže sa v priebehu dňa meniť. Konečná cena zájazdu bude potvrdená rezervačným oddelením.

Cena zájazdu nezahŕňa povinný príplatok za Gala večer počas Vianoc, Silvestra alebo Veľkej noci. Výška poplatku bude potvrdená rezervačným oddelením.

Letenky sú nerefundovateľné, storno poplatok je vo výške 100% z ceny letenky. Klienti nesú plnú zodpovednosť za správnosť údajov na zmluve. Zmena mena alebo termínu nie je možná.

Pri vstupe do Egypta platí pre slovenských občanov vízová povinnosť. Vízum nie je zahrnuté v cene zájazdu a je potrebné ho zakúpiť po prílete priamo na letisku (cca 25 USD).

Cestovná kancelária nenesie žiadnu zodpovednosť za škody, ktoré vzniknú klientovi nedodržaním vstupných a vízových podmienok. 

STELLA GARDENS RESORT AND SPA Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo