Mapa

SUENO HOTELS DELUXE BELEK Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: Antalya 30 km

Najbližšie mesto (km): Belek 5 km

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Poloha

Hotel sa nachádza 5 km od Beleku, medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 30 km, centrum Antalye 40 km, mestečko Side 45 km.

 

Vybavenie izieb

Komfortne zariadená izba je vybavená balkónom, klimatizáciou, telefónom, SAT-TV, minibarom, trezorom, súpravou na prípravu kávy a čaju, pripojením na internet, kúpeľňou so sprchovým kútom, WC a fénom. K dispozícii sú aj izby pre hendikepovaných klientov. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.     

 

Pláž

Hotel leží priamo na krásnej piesočnatej pláži, ktorá je ocenená modrou vlajkou. Ležadlá, slnečníky a osušky sú zdarma. K dispozícii je aj mólo a plážový klub. Privátne pavilóny na pláži sú za poplatok.

 

Strava

Hlavná reštaurácia ponúka jedlá miestnej a medzinárodnej kuchyne, niekoľko à la carte reštaurácií. Hosťom je k dispozícii niekoľko barov, vrátane baru na pláži alebo baru pri bazéne.

 

Pre deti

Najmenším je k dispozícii mini klub, vonkajší aj vnútorný detský bazén, aquapark, kino, rôzne aktivity, ihrisko.

 

Šport a zábava

Bez poplatku môžete využiť posilňovňu, denné a večerné animácie, tenisový kurt, plážový volejbal, vodné pólo, šípky, futbalové ihrisko, gymnastiku, aerobik, stolný tenis, pilates, basketbal. Za poplatok je osvetlenie tenisových a futbalových ihrísk, vodné športy na pláži, golfové vybavenie, tenisové alebo golfové kurzy.

    

Wellness

SPA a Wellness centrum disponuje saunami, vírivkou, tureckým a parným kúpeľom, ktoré sú bez poplatku. Spoplatňujú sa masáže, starostlivosť o telo a pleť, ostatné služby SPA centra.

 

Koncept

Hotel ponúka stravovanie All Inclusive, Deluxe All Inclusive a Ultra All Inclusive, ktoré zahŕňajú raňajky, obedy, večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

SUENO HOTELS DELUXE BELEK Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo