Vyberte krajinu :
Mapa
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: Antalya medzinárodné letisko 65 km

Najbližšie mesto (km): Side 7 km

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 250 m

 

Základné informácie

Príjemný päťhviezdičkový hotel s výbornou polohou sa nachádza v časti  Çolakli, 7 km od Side, a 13 km od Manavgatu. Hostia majú k dispozícii vstupnú halu s recepciou a výťahmi, hlavnú reštauráciu, 3 à la carte reštaurácie, bary, obchody a diskotéka. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie, ale hlavne pre rodiny s deťmi.

     

Poloha

Hotel sa nachádza 56 km od medzinárodného letiska v Antalyi. Centrum Antalye je od hotela vzdialené 65 km, Side 7 km a Manavgat 13 km.

    

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom, trezorom, kúpelnou so sprchovyım kútom a fénom. Wi-Fi je k dispozícii v lobby.

     

Pláž

Piesočnatá pláž sa od hotela nachádza len 250 metrov. Na pláži sa nachádza aj sprcha. Ležadlá, matrace, slnečníky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

   

Strava

K dispozícií je hosťom hlavná reštaurácia s terasou, podáva jedlá medzinárodnej kuchyne. 3 A la carte reštaurácie (rybia, talianska, turecká) za poplatok, a 6 barov.

     

Pre deti

Deťom slúži detský mini klub vo veku 4-12 rokov, detské animácie, aquapark, tobogány, detské ihrisko, na vyžiadanie detská postieľka, v rešaurácií detská stolička, detské menu. Opatrovanie detí je za poplatok.

     

Šport a zábava

Bez poplatku využite denné a večerné animácie, večerné vystúpenia, šípky, boccia aquapark, aerobik, vodné pólo, plážový volejbal, posilňovňu, stolný tenis, za poplatok biliard a vodné športy na pláži.

    

Wellness

Bez poplatku je hosťom k dispozícii sauna, hamam a parný kúpeľ. Za poplatok ostatné služby Spa centra.

      

Koncept

Koncept All Inclusive zahrňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie. Podávajú sa zákusky, zmrzlina, gozleme. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

     

Web

Bližšie informácie na: www.sultanofside.com

 

Fotografie a videá
Začína od
Zakúpiť teraz
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo