Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

SULTAN OF SIDE Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: Antalya 56 km

Najbližšie mesto (km): Side 7 km

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 250 m

 

Základné informácie

Príjemný päťhviezdičkový hotel s výbornou polohou sa nachádza v časti  Çolakli, 7 km od Side, a 12 km od Manavgatu. Hostia majú k dispozícii vstupnú halu s recepciou a výťahmi, hlavnú reštauráciu, à la carte reštaurácie, bary, obchody, služby lekára, fotografa, kaderníka, butik, diskotéka a mnoho iného. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie, ale hlavne pre rodiny s deťmi. Súčasťou hotela je aj konferenčná miestnosť pre kapacitu 80 ľudí.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 56 km od medzinárodného letiska v Antalyi. Centrum Antalye je od hotela vzdialené 65 km, Side 7 km a Manavgat 12 km.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom, trezorom, kúpeľnou so sprchovými kútom alebo vaňou a sušičom vlasov. Wi-Fi je k dispozícii v lobby, zrýchlený internet za poplatok. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

 

Pláž

Piesočnatá pláž sa od hotela nachádza len 250 metrov. Na pláži sa nachádza aj sprcha, WC, ihrisko, volejbalové ihrisko, ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

 

Strava

K dispozícií je hosťom hlavná reštaurácia s terasou, podáva jedlá medzinárodnej kuchyne, a la carte reštaurácie a niekoľko barov (vrátane lobby baru, baru na pláži a pri bazéne), gozleme.

 

Pre deti

Deťom slúži detský mini klub, detské animácie, tematické programy, šmýkľavky, detské ihrisko, na vyžiadanie detská postieľka, v reštaurácií detská stolička, detské menu. Opatrovanie detí je za poplatok.

 

Šport a zábava

Bez poplatku využite fitness centrum, denné a večerné animácie, vonkajšie bazény, vnútorný bazén, aquapark, večerné vystúpenia, šípky, boccia, plážový volejbal, posilňovňu, stolný tenis, za poplatok sú  vodné športy na pláži.

 

Wellness

 Bez poplatku je hosťom k dispozícii sauna, hamam a parný kúpeľ. Za poplatok sú masáže a ostatné služby SPA centra.

 

Koncept

Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie. Podávajú sa zákusky, zmrzlina, gozleme. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

www.sultanofside.com

 

SULTAN OF SIDE Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo