Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

SUNIS EVREN BEACH RESORT Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 60 km

Najbližšie mesto (km): Manavgat (11 km)

Typ pláže: piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 0

   

Základné informácie

Hotelový komplex patriaci pod sieť hotelov Sunis skladá sa zo 4 blokov (5 poschodí). Svojim hosťom ponúka 4 bazény (vrátane 2 detských), kaderníctvo, služby fotografa, SPA centrum, fitness centrum a niekoľko obchodov, Wi-Fi v Lobby. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie, užijú si ho najmä rodiny s deťmi.

         

Poloha

Hotel sa nachádza 60 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 11 km od mesta Manavgat a 2 km od nákupných možností v stredisku Evrenseki.     

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom (nealkoholické nápoje, voda, pivo), trezorom, setom na prípravu teplých nápojov, kúpeľňou s vaňou/sprchou a fénom. Hotel má aj 2 špeciálne upravené izby pre hendikepovaných klientov. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.     

 

Pláž

Priamo pred hotelovým areálom sa nachádza piesočnato-kamienková pláž dlhá 150 m. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

      

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu je možné využiť 5 à la carte reštaurácií (rybia, talianska, BBQ, mexická, turecká), k dispozícii je aj 6 barov (vrátane baru na pláži a baru pri bazéne) a cukráreň.     

   

Pre deti

Deťom slúži detský mini klub (4-12 rokov), destké animácie, mini disko, detský bazén a tobogány.

         

Šport a zábava

Bez poplatku sú k dispozícii denné a večerné animácie, aerobik, stolný tenis, boccia,plážový volejbal.  Za poplatok je možné využiť biliard a vodné športy na pláži.

          

Wellness

Sauna a turecký kúpeľ sú bez poplatku. Za poplatok sú masáže, píling a ostatné služby SPA centra.    

        

Koncept

Koncept Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie. Podáva sa polnočná večera a zákusky. Vo vybraných hodinách sa podáva tiež Pide. Nealkoholické a miestne alkoholické nápoje sú k dispozícii bez poplatku. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

             

Web

Bližšie informácie na: http://sunishotels.com/EN/Evren-Beach-Resort/

      

SUNIS EVREN BEACH RESORT Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo