Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

SUNIS KUMKOY BEACH RESORT Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 60 km

Najbližšie mesto (km): Side (2 km)

Typ pláže: piesočnato - kamienková

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Základné informácie

Hotelový komplex patriaci pod sieť hotelov Sunis sa nachádza neďaleko krásneho historického mesta Side. Má k dispozícii 3 bloky a privátne domčeky pri bazéne. Svojim hosťom ponúka 7 bazénov (vrátane 2 detských), 3 konferenčné miestnosti, kaderníctvo, služby fotografa, služby lekára, SPA centrum, fitness centrum, požičovňu motorových vozidiel, herňu a niekoľko obchodov. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie, užijú si ho najmä rodiny s deťmi.

         

Poloha

Hotel sa nachádza 60 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 9 km od mesta Manavgat a 2 km od hotela sa nachádza Side.

      

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom (denne dopĺňaný nealkoholickými nápojmi a pivom), setom na prípravu teplých nápojov, Wifi, trezorom, kúpeľňou a fénom. Hotel má aj izby pre hendikepovaných klientov. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.    

    

Pláž

Piesočnatá pláž je dlhá 150 m a nachádza sa priamo pred areálom hotela. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

        

Strava

Hlavná reštaurácia (Kumköy) podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne, počas dňa sú k dispozícii aj ďalšie dve vedľajšie reštaurácie (Melusina, Lara). Počas pobytu je možné využiť 6 à la carte reštaurácií (rybia, talianska, ázijská, BBQ, mexická, turecká), k dispozícii je aj 7 barov (vrátane baru na pláži a baru pri bazéne), piváreň, 2 kaviarne a cukráreň.

            

Pre deti

Deťom slúži detský mini klub (4-12 rokov), junior klub (13-16 rokov), destké animácie, mini disco, detský bazén, destké menu v reštaurácii a tobogány. Opatrovanie detí je za poplatok.

       

Šport a zábava

Bez poplatku sú k dispozícii denné a večerné animácie, aerobik, stolný tenis, boccia, vybavenie na tenis, vodná gymnastika, plážovy a bázénový volejbal. Za poplatok je možné využiť osvetlenie tenisových kurtov, hodiny tenisu a vodné športy.

        

Wellness

Turecký kúpeľ je možné využiť bez poplatku. Za poplatok sú masáže, píling a ostatné služby SPA centra.    

    

Koncept

Koncept Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie. Podáva sa polnočná večera a zákusky. Vo vybraných hodinách sa podáva tiež Pide, Gozleme a Ayran. Nealkoholické a miestne alkoholické nápoje sú k dispozícii bez poplatku. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

             

Web

Bližšie informácie na: http://sunishotels.com/EN/Kumkoy-Beach-Resort/

   

SUNIS KUMKOY BEACH RESORT Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo