Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

SUNIS HOTEL SU Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: Antalya 18 km

Najbližšie mesto (km): Antalya 1,5 km

Typ pláže: piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 150 m

 

Základné informácie

Tento obľúbený hotelový komplex sa nachádza priamo pri pláži ocenenej modrou vlajkou a ponúka kvalitné služby, pestrú stravu, netradičné ubytovanie v bielej farbe. Hotel poskytuje ubytovanie s polpenziou. Zaujímavosťou je veľký Aqualand otvorený v letnej sezóne až s  tobogánmi. K dispozícii je veľké konferenčné centrum, aj Spa centrum, kaderníctvo, fitness centrum, lekár, čistiareň, fotograf, mini klub pre deti, vodné športy na pláži, tenisový kurt a squash. Wifi je na izbách a v lobby zadarmo. Je vhodný pre obchodných cestujúcich, páry a mladých ľudí, aj rodiny s deťmi.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 1,5 km od centra Antalye, medzinárodné letisko Antalya je vzdialené 18 km.

 

Vybavenie izieb

STD deluxe izby sú vybavené balkónom, SAT-TV, klimatizáciou, telefónom, minibarom (za poplatok), trezorom, kúpeľňou so sprchou a fénom, setom na prípravu kávy a čaju. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.     

 

Pláž

Pekná piesočnato-kamienková pláž s mólom sa nachádza 150 m od hotelového areálu a je ocenená modrou vlajkou. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži za poplatok a pri bazéne bez poplatku.

 

Strava

K dispozícii je hlavná reštaurácia, ktorá podáva jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne; á la carte reštaurácie, kaviareň, niekoľko barov vrátane baru pri bazéne.

 

Pre deti

Zdarma je možné využiť mini klub, detský bazén, tobogány, detské stoličky v reštaurácii, detská postieľka (na vyžiadanie). Opatrovanie detí je za poplatok.

 

Šport a zábava

Bez poplatku sú k dispozícii denné a večerné animácie, fitness, vnútorný bazén, vodná gymnastika, badminton, stolný tenis, šipky, boccia, tenisové kurty, herná miestnosť. Za poplatok je možné využiť zumbu, step, aerobic, osvetlenie tenisového kurtu a vybavenie, vodné športy na pláži.  

 

Wellness

Bez poplatku hotel ponúka jacuzii, hamam, saunu, parnú miestnosť. Za poplatok sú masáže, peeling a ostatné služby SPA centra.

 

Koncept

Koncept Polpenzie zahŕňa raňajky, večere formou bufetu bez nápojov. Nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

 

Web

http://sunishotels.com/EN/Hotel-SU/

  

 

SUNIS HOTEL SU Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo