Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

SUNNY DAYS MIRETTE FAMILY RESORT AND AQUAPARK Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 12  km

Najbližšie mesto (km): 3 km Hurghada

Typ pláže: piesočnato- kamienková

Vzdialenosť od pláže: 200 m

 

Základné informácie

Sunny Days Mirette Family Resort sa nachádza v blízkosti Červeného mora s rozmanitým podmorským svetom. Poskytuje hosťom mimoriadnu pohostinnosť, jedinečné služby, ako aj moderné vybavenie a zaisťuje tak maximálny komfort. Reštaurácie majú bohatý výber z domácich a medzinárodných jedál. Relax si vychutnajte na pláži, pri bazéne alebo pri procedúrach.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 12 km od medzinárodného letiska v Hurghade a 3 km od centra Hurghady.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, individuálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom, súpravou na prípravu teplých nápojov, Wifi (za poplatok), trezorom, kúpeľňou/ WC, fénom.

Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.      

 

Pláž

Piesočnato-kamienková pláž sa nachádza 200 m od hotela a je dostupná podchodom. Ležadlá, slnečníky, matrace a plážové osušky sú k dispozícii bez poplatku.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite à la carte reštauráciu, k dispozícii je niekoľko barov, vrátane baru pri bazéne. Detské stoličky v reštaurácií a detské menu na vyžiadanie.

 

Pre deti

Deťom slúži detský mini klub, detské mini disco, detské animácie, detský bazén, detská postieľka. Opatrovanie detí je k dispozícii za poplatok.

 

 

Šport a zábava

Bez poplatku využite denné a večerné animácie, fitnes centrum, aerobik, tenisové kurty, squash, šípky, boccha, WiFi(lobby), stolný tenis. Vodné športy sú k dispozícií za poplatok.

 

Wellness

Salón krásy za poplatok.

 

Koncept

Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

www.sunnydaysegypt.com

Dôležité informácie

Pobyt je poskytovaný bez služieb delegáta. Cena letenky a ubytovania je dynamická a môže sa v priebehu dňa meniť. Konečná cena zájazdu bude potvrdená rezervačným oddelením.

Cena zájazdu nezahŕňa povinný príplatok za Gala večer počas Vianoc, Silvestra alebo Veľkej noci. Výška poplatku bude potvrdená rezervačným oddelením.

Letenky sú nerefundovateľné, storno poplatok je vo výške 100% z ceny letenky. Klienti nesú plnú zodpovednosť za správnosť údajov na zmluve. Zmena mena alebo termínu nie je možná.

Pri vstupe do Egypta platí pre slovenských občanov vízová povinnosť. Vízum nie je zahrnuté v cene zájazdu a je potrebné ho zakúpiť po prílete priamo na letisku (cca 25 USD).

Cestovná kancelária nenesie žiadnu zodpovednosť za škody, ktoré vzniknú klientovi nedodržaním vstupných a vízových podmienok.

SUNNY DAYS MIRETTE FAMILY RESORT AND AQUAPARK Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo