Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

SUNNY HILL ALYA Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: Antalya 125 km

Najbližšie mesto (km): Alanya 800 m

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 250 m

 

Základné informácie

Príjemný, menší hotelový rezort ponúka ubytovanie v 9 dvojposchodových vilkách, obklopených starostlivo udržiavanou záhradou. Vďaka svojej unikátnej polohe ponúka pôvabný panoramatický výhľad na Kleopatrinu pláž a okolité letovisko. Klientom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, zmenáreň, hlavná reštaurácia, bar pri bazéne a v lobby, internetový kútik (za poplatok), fitnes centrum, spoločenská miestnosť so satelitnou TV, úschovňa batožiny, sauna, masážny salón, vírivka, vonkajšie bazény, detský bazén, opaľovacia terasa (lehátka a slnečníky zadarmo) a parkovisko.

 

Poloha

Hotel Sunny Hill Alya sa ako to už jeho názov naznačuje nachádza na svahu priamo nad známou Kleopatrinou plážou. Živé centrum Alanya je vzdialené približne 800m. Medzinárodné letisko Antalya je vzdialené 125km.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby s výhľadom na more/na mesto sú vybavené kúpeľňou s vaňou/sprchou s WC, sušičom vlasov, Sat TV, trezorom a minibarom (za poplatok), telefónom (za poplatok) ,balkónom/ terasou, klimatizáciou, wi-fi. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

 

Pláž

Obľúbená, pisočnatá Kleopatrina pláž sa nahádza približne 250m od hotela (prístup cez miestnu komunikáciu alebo hotelovým minibusom). Ležadlá, matrace a slnečníky sú pri bazéne zdarma a na pláži za poplatok. Výmena plážových osušiek je spoplatnená.

 

Strava

V hlavnej reštaurácii si pochutnáte na vyberaných špecialitách domácej i medzinárodnej kuchyne. Občerstvenie a osvieženie spolu s jedinečným panoramatickým výhľadom si vychutnáte v panorama bare, v bare pri bazéne i v snack bare.

 

Pre deti

K dispozícii je detský bazén.

 

Šport a zábava

Dispozícii je vonkajší bazén, fitness centrum, stolný tenis, plážový volejbal, pravidelné zábavné športové a animačné programy pre deti i dospelých a tematické večere s ochutnávkou tradičných špecialít.  Za poplatok sú internetový kútik, biliard, vodné športy na pláži.

 

Wellness

Zdarma je možné využívať turecký kúpeľ (hamam). Masáže, peeling a sauna  sú spoplatnené.

 

Koncept

Hotel ponúka koncept all inclusive, ktorý zahŕňa raňajky, obed, večeru, slané občerstvenie a šaláty, večerné občerstv, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje, teplé nápoje, dezerty. Čerstvé ovocné šťavy, zmrzlina, turecká káva, koktejly, energetické nápoje, importované nápoje a nápoje vo fľašiach sú za extra poplatok. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.

 

Web

www.alyahotels.com

 

SUNNY HILL ALYA Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo