Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

SUNSET RESORT Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: Burgas medzinárodné letisko 8km

Najbližšie mesto (km): Pomorie 3km

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 20m

 

 

Základné informácie

Luxusný päťhviezdičkový hotel Sunset Resort pozostáva z piatich hlavných budov a šiestich deluxe viliek a má celkovo 770 izieb. Nachádza sa priamo na  400 m dlhej, krásnej prírodnej piesočnatej pláži v novej štvrti Pomoria. Nachádza sa blízko hlavnej diaľnice Burgas – Varna, ktorá spája hotelový komplex s veľkomestom Burgas, antickým Nessebarom, rovnako ako s najväčším a najpopulárnejším dovolenkovým strediskom na čiernomorskom pobreží, Sunny Beach (Slnečné pobrežie). Disponuje súkromnou plážou, štyrmi vonkajšími bazénmi, dvoma bazénovými barmi, stráženým plateným parkoviskom, požičovňou bicyklov (za poplatok), dvoma konferenčnými sálami (kapacita až do 580 osôb), internetovým pripojením v spoločných priestoroch, práčovňa, čistiareň, zmenáreň a mnohé ďalšie možnosti.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 20m od pláže, 8km od medzinárodného letiska v Burgase, približne 3 km do centra letoviska Pomorie a 20 km od historického centra Nesebaru. Do centra Pomoria, Sunny Beach a Burgasu  chodí pravidelne linkový autobus zo zastávky, ktorá sa nachádza 300m od hotela

 

Vybavenie izieb

Moderne vybavené izby majú balkón, klimatizáciu, SAT-TV, telefónom, chladničkou, kúpeľnou s vaňou alebo sprchovým kútom, fénom a osuškami. Za poplatok hotel ponúka izbový servis, minibar na izbe, trezor a Wifi. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.      

 

Pláž

Súkromná, 400 m dlhá piesková pláž patriaca hotelu sa nachádza 20m od komplexu. Ležadlá, slnečníky, matrace a osušky sú k dispozícii na pláži za poplatok, pre klientov s penziou All inclusive sú slnečníky a lehátka bez poplatku.

 

Strava

Možnosť stravovania v rezorte je formou raňajok, polpenzie a  All Inclusive. V hoteli je hosťom k dispozícii 5 hlavných reštaurácií, 4 a la carte reštaurácie (francúzska, talianska, ázijská, rybia), lobby bar, denný a nočný bar. Mimo hlavnej budovy sú tu aj 2 bazénové a 3 plážové bary. Raňajky, obed, večera vo forme bufetových stolov.

 

Pre deti

Pre deti je k dispozícii ihrisko, detská časť vonkajšieho bazénu a detský bazén so šmykľavkou, vnútorný bazén s mini šmykľavkou, detská postieľka (za poplatok), detská stolička v reštaurácii, detský klub(4-12 rokov), hracie automaty( za poplatok) a animácie pre deti. Opatrovanie detí je za poplatok.

 

Šport a zábava

Hotel má k dispozícii vonkajší a vnútorný bazén, vírivka, fitness centrum (za poplatok), stolný tenis a spoplatnený biliard a bowling. Pre dospelých aj pre deti sú v ponuke animácie (aerobik, vodná gymnastika, boccia, vodné pólo, plážový volejbal, plážový futbal, zumba, šípky).

 

Wellness

Služby wellness centra sú v hoteli spoplatnené. Poskytujú masáže, SPA centrum, sauny rôzneho druhu, peeling, turecký kúpeľ, kaderníctvo, salón krásy, solárium.

 

Koncept

Hotel ponúka koncept: Raňajky, Polpenzia alebo All inclusive - zahŕňa 24 hodinové občerstvenie vo forme raňajok, obedu, večere, polnočného bufetu, neskorých raňajok, tematických bufetových raňajok, diétneho bufetu, zmrzliny, kávy, čaju, koláčov, miestnych alkoholických a nealkoholických nápojov. Všetci hostia s formou konceptu All Inclusive nosia počas celého pobytu náramok.

 

Web

Bližšie informácie na: www.sunsetresort.bg

 

SUNSET RESORT Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo