Mapa

SUSESI LUXURY RESORT Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 35 km

Najbližšie mesto (km): Belek 2 km

Typ pláže: piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 0

 

Základné informácie

V Susesi Luxury Resort sú služby skôr o vynikajúcej kvalite ako o grandióznosti alebo okázalosti. Všetci hostia majú nárok na kvalitné ubytovanie, stravovanie, oddych. Hotel ponúka autentický luxus založený na skutočnom pohodlí. Tento prístup k službám, umožnil manažmentu hotela dosiahnuť najvyššiu úroveň spokojnosti a výkonnosti v rámci hodnotení uskutočňovaných nezávislými hodnotiacimi platformami v regióne.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 35 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 40 km od Antalye, 2 km od centra Beleku 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón alebo terasu a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom, súpravou na prípravu teplých nápojov, Wifi, trezorom, kúpeľňou/ WC, fénom

Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.       

Pláž

Piesočnato-kamienková pláž sa nachádza sa priamo pred hotelom. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky sú k dispozícií bez poplatku.

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite à la carte reštaurácie, k dispozícii je niekoľko barov, vrátane baru na pláži a pri bazéne. 

Pre deti

Deťom slúži detský mini klub, detské animácie, detské ihrisko, šmykľavky, akvapark, detská diskotéka. Opatrovanie detí je k dispozícií za poplatok. 

Šport a zábava

Bez poplatku využite denné a večerné animácie, tenisové kurty, stolný tenis, pilates, basketbal, šípky, fitnes centrum. Vodné športy, golfové ihrisko, profesionálne futbalové ihrisko, biliard sú k dispozícií za poplatok. 

Wellness

Sauna, turecký kúpeľ, parný kúpeľ sú bez poplatku. Za poplatok sú masáže, procedúry a ostatné služby SPA centra. 

Koncept

Koncept Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb Ultra All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela. 

Web

www.susesihotel.com

 

SUSESI LUXURY RESORT Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo