Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

THE CASCADES GOLF RESORT SPA AND THALASSO Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 45 km

Najbližšie mesto (km): Safaga 12 km

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 5 km

 

Základné informácie

Luxusný 5* hotel je situovaný priamo uprostred golfového ihriska, v oblasti Soma Bay a obklopuje ho jedinečný panoramatický výhľad. Vkusné a elegantne zariadené izby so súkromným balkónom majú krásny výhľad na golfové ihrisko. Pre relax a oddych je k dispozícií známe kúpeľné centrum so širokou ponukou procedúr.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 45 km od medzinárodného letiska v Hurghade a 12 km od mesta Safaga.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom, Wifi, trezorom, WiFi, súpravou na prípravu teplých nápojov, kúpeľňou/ WC, fénom a žehliacim setom.

Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.      

 

Pláž

Piesočnatá pláž sa nachádza 5 km od hotela. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky sú k dispozícii bez poplatku. Na pláž premáva kyvadlová doprava.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite à la carte reštaurácie, k dispozícii je niekoľko barov, vrátane baru na pláži a pri bazéne. Detské stoličky v reštaurácii.

 

 

Pre deti

Deťom slúži detský mini klub, detský bazén, detské ihrisko.

 

Šport a zábava

Bez poplatku využite fitness centrum, biliard, hraciu miestnosť, WiFi. Vodné športy, minigolf, stolný tenis a tenisové kurty sú k dispozícii za poplatok.

 

Wellness

 Salón krásy a procedúry spa centra k dispozícií za poplatok.

 

Koncept

Hotel ponúka ubytovanie s polpenziou, ktorá pozostáva z raňajok formou otvoreného bufetu a večerí alebo s konceptom All Inclusive, ktorý zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

www.thecascadeshotel.com

Dôležité informácie

Pobyt je poskytovaný bez služieb delegáta. Cena letenky a ubytovania je dynamická a môže sa v priebehu dňa meniť. Konečná cena zájazdu bude potvrdená rezervačným oddelením.

Cena zájazdu nezahŕňa povinný príplatok za Gala večer počas Vianoc, Silvestra alebo Veľkej noci. Výška poplatku bude potvrdená rezervačným oddelením.

Letenky sú nerefundovateľné, storno poplatok je vo výške 100% z ceny letenky. Klienti nesú plnú zodpovednosť za správnosť údajov na zmluve. Zmena mena alebo termínu nie je možná.

Pri vstupe do Egypta platí pre slovenských občanov vízová povinnosť. Vízum nie je zahrnuté v cene zájazdu a je potrebné ho zakúpiť po prílete priamo na letisku (cca 25 USD).

Cestovná kancelária nenesie žiadnu zodpovednosť za škody, ktoré vzniknú klientovi nedodržaním vstupných a vízových podmienok.

 

THE CASCADES GOLF RESORT SPA AND THALASSO Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo