Mapa

THE OBEROI SAHL HASHESEH Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 19 km

Najbližšie mesto (km): Hurghada 28 km

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Základné informácie

Dizajnový a priestranný 5*rezort je ideálnou voľbou pre poznávanie podmorského života a koralových útesov. K dispozícii sú na výber aj vodné športy či relax na pláži. Vychutnajte si taktiež vynikajúcu ponuku medzinárodných jedál.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 19 km od medzinárodného letiska v Hurghade a 25 minút od centra mesta. Možnosť kyvadlovej dopravy do mesta na vyžiadanie.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené telefónom, klimatizáciou, SAT-TV, minibarom, súpravou na prípravu teplých nápojov, WiFi, trezorom, kúpeľňou/ WC, fénom.

Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.      

 

Pláž

Piesočnatá súkromná pláž sa nachádza pešou chôdzou od hotela. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii bez poplatku.

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite à la carte reštaurácie, k dispozícii je niekoľko barov, vrátane baru na pláži a pri bazéne. Detské menu za poplatok.

 

Pre deti

Deťom slúži detský mini klub, bazén, detské ihrisko. Opatrovanie detí je za poplatok.

 

Šport a zábava

Bez poplatku posilňovňa, aerobic, živá hudba, stolný tenis, WiFi . Prenájom bicyklov, bowling za poplatok.

 

Wellness

Masáže a kozmetický salón za poplatok.

Koncept

Hotel ponúka ubytovanie s raňajkami formou bufetu a  polpenziou, ktorá zahŕňa raňajky a večere. Nápoje za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcií.

 

Web

 www.oberoihotels.com

Dôležité informácie

Pobyt je poskytovaný bez služieb delegáta. Cena letenky a ubytovania je dynamická a môže sa v priebehu dňa meniť. Konečná cena zájazdu bude potvrdená rezervačným oddelením.

Cena zájazdu nezahŕňa povinný príplatok za Gala večer počas Vianoc, Silvestra alebo Veľkej noci. Výška poplatku bude potvrdená rezervačným oddelením.

Letenky sú nerefundovateľné, storno poplatok je vo výške 100% z ceny letenky. Klienti nesú plnú zodpovednosť za správnosť údajov na zmluve. Zmena mena alebo termínu nie je možná.

Pri vstupe do Egypta platí pre slovenských občanov vízová povinnosť. Vízum nie je zahrnuté v cene zájazdu a je potrebné ho zakúpiť po prílete priamo na letisku (cca 25 USD).

Cestovná kancelária nenesie žiadnu zodpovednosť za škody, ktoré vzniknú klientovi nedodržaním vstupných a vízových podmienok.

 

THE OBEROI SAHL HASHESEH Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo