Mapa

THE SENSE DELUXE HOTEL Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 65 km

Najbližšie mesto (km): Side (4 km)

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 150 m

      

Základné informácie

Pekný, luxusne zariadený hotelový komplex, má 374 izby, 3 vonkajšie bazény (vrátane bazénu so šmykľavkami), vnútorný bazén, konferenčné miestnosti, Wi-Fi pripojenie. K dispozícii je sauna, hammam, masáže, fitness centrum, lekár, čistiareň, kaderníctvo, požičovňa motorových vozidiel, animačné programy, živá hudba, vodné športy a biliard. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie.

     

Poloha

Hotel sa nachádza neďaleko Side (4 km), Manavgat je vzdialený približne 7 km, medzinárodné letisko Antalya je vzdialené 65 km.    

Vybavenie izieb

Luxusne zariadené izby sú vybavené balkónom, SAT-TV, klimtizáciou, trezorom, setom na prípravu teplých nápojov, telefónom, minibarom, kúpeľňou s WC, sprchou a fénom. K dispozícii sú aj izby pre hendikepovaných klientov.

   

Pláž

Piesočnatá pláž sa nachádza len necelých 150 m od hotela. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

Strava

K dispozícii je hlavná reštaurácia, 3 a´la carte reštaurácie (talianska, rybia, turecká), 4 bary vrátane baru pri pláže a bazéne, a cukráreň.

    

Pre deti

Zdarma je možné využiť mini klub (4-12 rokov), detské animácie, detský bazén, detskú postieľku a detskú stoličku v reštaurácii.  

Šport a zábava

Bez poplatku sú k dispozícii denné a večerné animácie, fitness centrum,  plážový volejbal, šípky, biliard, stolný tenis, vodné pólo. Za poplatok je možné využiť futbal a vodné športy na pláži. Počas vybraných večerov je k dispozícii aj živá hudba priamo v hoteli.

   

Wellness

Zadarmo hotel ponúka turecký kúpeľ, saunu. Ostatné služby SPA centra sú spoplatnené.

Koncept

All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou otvoreného bufetu. Počas dňa sa podáva menšie občerstvenie, zákusky, zmrzlina. Nealkoholické nápoje, lokálne alkoholické nápoje, teplé nápoje sa podávajú bez poplatku. Importované nápoje, čerstvé ovocné šťavy sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.  

Web

Pre viac informácií: http://www.emirhotels.com/en/the-sense-de-luxe/

   

THE SENSE DELUXE HOTEL Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo