Mapa

TITAN SELECT HOTEL Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 110 km

Najbližšie mesto (km): Konakli (0,8km)

Typ pláže: Piesočnato - kamienková

Vzdialenosť od pláže: 250 m  

 

Základné informácie

Príjemný hotel strednej kategórie poskytuje ubytovanie v 176 komfortne zariadených izbách. Nachádza sa v druhej rade hotelov od pláže. Svojim hosťom ponúka vonkajší bazén, vnútorný bazén, 2 detské bazény, služby kaderníctva, wellness a SPA centra, nákupnú arkádu, fotografa, čistiareň, herňu, internetovú kaviareň (za poplatok), mini klub, denné a večerné animačné programy, rôzne športové aktivity – aerobik, šípky, fitnes, volejbal, stolný tenis a pod. WiFi pripojenie na internet poskytuje hotel zdarma. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 0,8 km od strediska Konakli, 110 km od letiska v Antalyi a 12 km od centra mesta Alanya.

 

Vybavenie izieb

Každá izba má balkón, klimatizáciu, SAT-TV, telefón, trezor (za poplatok), mini bar, kúpeľňu s WC, vaňou a fénom. K dispozícii sú izby pre hendikepovaných klientov. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

 

Pláž

Piesočnato–kamienková pláž sa nachádza 250 m od hotela. Slnečníky a ležadlá sú na pláži a pri bazéne zdarma. Na pláži a pri bazéne sú spoplatnené matrace. Osušky sú na pláži za poplatok a pri bazéne zdarma.

 

Strava

Hlavná reštaurácia servíruje jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne, k dispozícii sú 2 a´la carte reštaurácie diskotéka, snack bar na pláži a Oceanus bar (ponúka kávu a zákusky).

 

Pre deti

Najmenším je určený detský bazén, mini klub pre deti vo veku 4-12 rokov, animačné programy počas dňa, mini diskotéka, rôzne hry, detské ihrisko. Na vyžiadanie detské stoličky v reštaurácii a detské postieľky na izbu.

 

Šport a zábava

Bez poplatku je možné využiť denné a večerné animácie, aerobik, vodnú gymnastiku, strečing, šípky, fitnes, stolný tenis, plážový volejbal. Spoplatnená je herňa a vodné športy.

 

Wellness

Bez poplatku je možné využiť turecký kúpeľ. Spoplatnené sú služby wellness, masáže, peeling, jacuzzi a sauna.

 

Koncept

All Inclusive koncept zahŕňa raňajky, obedy, večere a neskoré večere formou bufetu, snacky počas dňa (aj na pláži), lokálne nealkoholické a alkoholické nápoje. Čerstvé ovocné šťavy a importované nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis dostanú hostia pri ubytovaní.

 

Web

Pre viac informácií: www.titanhotels.com

 

TITAN SELECT HOTEL Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo