Mapa

TITANIC DELUXE LARA Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: Antalya 10 km

Najbližšie mesto (km): Antalya 12 km

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Základné informácie

Tento moderný hotelový komplex je postavený v štýle legendárnej lode Titanic, je vhodný pre náročnejšiu klientelu. Nachádza sa v časti Lara, v blízkosti sú nákupné možnosti. Hotel poskytuje rôzne typy ubytovania v hotelových izbách či vilách, spolu má 586 izieb, vstupnú halu s 24 hodinovou recepciou, vonkajšie bazény, detské bazény, vnútorné bazény, šmykľavky pre deti i dospelých. K dispozícii je SPA centrum, masáže, sauny, kaderníctvo, fitnes centrum, požičovňa motorových vozidiel, WiFi (bez poplatku) a internetová kaviareň (za poplatok).

 

Poloha

Hotel sa nachádza v časti Lara, 12 km od centra Antalye. Od medzinárodného letiska v Antalyi je vzdialený 10 km.

 

Vybavenie izieb

Moderne zariadené izby majú balkón, kúpelňu s WC a sušičom vlasov, telefón, centrálnu klimatizáciu, telefón, LCD TV, wi-fi, trezor, minibar a súpravu na prípravu teplých nápojov. Hotel disponuje izbami pre hendikepovaných klientov.

Eco, Promo izby môžu byť znevýhodnené polohou, alebo nemajú balkón.

 

Pláž

Súkromná piesočnatá pláž dlhá 165 m leží priamo pred hotelom. Slnečníky, matrace, ležadlá a osušky sú poskytované na pláži a pri bazéne bez poplatku. Hotel má vybudované vlastné mólo.

 

Strava

Hosťom je k dispozícii hlavná reštaurácia ktorá podáva jedlá domácej a medzinárodnej kuchyne, cukráreň, niekoľko barov vrátane baru na pláži a disko baru, a´la carte reštaurácie.

 

Pre deti

Hotel poskytuje mini klub, detské animácie, detské bazény, detské ihrisko, aquapark.

 

Šport a zábava

Bez poplatku sú hosťom k dispozícii denné a večerné animácie, fitness centrum, stolný tenis, šípky, step aerobik, vodná gymnastika, basketbal, volejbal, plážový volejbal, tenisové kurty, vodné športy. Za poplatok je biliard, bowling, elektronické hry.

 

Wellness

Hotel ponúka bez poplatku saunu, parný kúpeľ, jacuzzi, turecký kúpeľ. Za poplatok sú masáže, ošetrenie pleti, ostatné služby SPA centra.

 

Koncept

Koncepty All Inclusive, High Class All Inclusive a Ultra All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy a večere formou bufetu, snack, nealkoholické a alkoholické nápoje. Importované alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

 

Web

 www.titanic.com.tr

 

TITANIC DELUXE LARA Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo