Mapa

TITANIC DELUXE BELEK Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 30 km Antalya

Najbližšie mesto (km): Kadryia 3 km

Typ pláže: piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 1,2 km

 

Základné informácie

Ukrytý v zelených borovicových lesoch Beleku, perly Tureckej rivéry, na pomedzí rieky Beşgöz a tyrkysového Stredozemného mora na vás čaká luxusný rezort Titanic Deluxe Belek. Svojim hosťom ponúka prvotriedne služby, štýlové ubytovanie, kvalitnú a pestrú stravu, širokú paletu športových a zábavných aktivít, odpočinok vo wellness centre a program pre vašich najmenších v detskom klube. Rezort odporúčame všetkým vekovým kategóriám vrátane náročných klientov.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 6 km od mesta Belek, 30 km od medzinárodného letiska v Antalyi.

 

Vybavenie izieb

Štandardná izbaŠtýlovo a vkusne zariadené štandardné izby disponujú balkónom, kúpelňou so sprchovým kútom, WC a sušičom vlasov. K štandardnému vybaveniu patrí centrálna klimatizácia, telefón, Wifi, Full HD Led TV, trezor, minibar a súprava na prípravu teplých nápojov. Hotel disponuje izbami pre hendikepovaných klientov.

Eco, Promo, prípadne Club izby môžu byť znevýhodnené polohou, alebo nemusia mať balkón.

 

Pláž

Piesočnato-kamienková pláž sa nachádza 1,2 km od hotela. Slnečníky, ležadlá a osušky sú na pláži k dispozícii bez poplatku.

 

Strava

Hlavná reštaurácia je rozdelená do dizajnovo odlišných sekcií a svojim hosťom ponúka špeciality domácej i medzinárodnej kuchyne. K dispozícii sú à la carte reštaurácie a niekoľko barov vrátane baru pri bazéne a na pláži.

 

Pre deti

Pre najmenších je pripravený detský Tini klub pre deti rôznych vekových kategórií vrátane teenagerov, zábavný park, telocvičňa, detské ihrisko na pláži, detské bazény s tobogánmi, vyhradená detská časť na pláži. Stráženie detí je za poplatok.

 

Šport a zábava

O zábavu sa postarajú pestré denné a večerné animačné programy, vodná gymnastika, akrobatické a tanečné vystúpenia medzinárodných umelcov, živá hudba, diskotéky a rôzne párty, bingo, karaoke, kino. K dispozícii je bez poplatku stolný tenis, šípky, boccia, air soft a playstation. Pre športovcov je zdarma k dispozícii plážový volejbal, basketbal, vodný basketbal, futbal, volejbal, tenisové kurtov a posilňovňa. Spoplatnené sú vodné športy na pláži, súkromné lekcie tenisu, osvetlenie tenisových kurtov a zapožičanie výbavy, hodiny plávania a potápania, osobný tréner, bowling, biliard, lekcie golfu.

 

Wellness

Be Fine Wellness & SPA ponúka turecký kúpeľ, tradičnú a bio saunu, parnú miestnosť, snežnú miestnosť, vnútorný bazén a vonkajší bazén so slanou vodou a relaxačné zóny bez poplatku. Za poplatok môžete vyskúšať rôzne druhy masáží, solárium a skrášľovacie procedúry v salóne krásy.

 

Koncept

Koncepty All Inclusive, High Class All Inclusive a Ultra All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy a večere formou bufetu, snacky počas dňa, nealkoholické a alkoholické nápoje. Importované nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

 

Web

www.titanic.com.tr

 

 

TITANIC DELUXE BELEK Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo