Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

VANTARIS BLUE (ADULTS ONLY 16+ ) Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Základné informácie

Vzdialenosť od letiska: 100 km

Najbližšie mesto (km): Georgioupolis 4 km

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 10 m

 

Základné informácie

Hotel Vantaris Blue bol otvorený v roku 2018. Je určený pre dospelých a 16+;  jeho cieľom je poskytnúť Vám nezabudnuteľnú dovolenku na Kréte. Hotel pozostáva zo 4 budov. Ponúka ideálnu polohu v dedinke Kavros s nádherným výhľadom na more. Hotel je situovaný blízko najdlhšej pláže na ostrove Kréta. Klienti môžu využívať susedný hotel Vantaris Palace, ktorý je vzdialený 350m.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 100 km od medzinárodného letiska v Heraklione,50 m od nakupných možností v Kavros, 18 km od mesta Rethymno.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, individuálnou klimatizáciou, SAT-TV, mini chladničkou, Wifi (za poplatok), trezorom (za poplatok), kúpeľňou/ WC, fénom.

 

Pláž

Piesočnatá pláž sa nachádza priamo pred hotelom, ležadlá a slnečníky sú k dispozícií za poplatok.

 

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne, k dispozícií sú 2 bary, vrátane baru na pláži. Stravovanie prebieha vo Vantaris Palace.

 

Pre deti

Deťom slúži detský bazén, detské ihrisko, detské stoličky v reštaurácií. Detský mini klub a detská postieľka sú k dispozícií za poplatok.

 

Šport a zábava

K dispozícii sú živá hudba, grécky večer, plážový volejbal. Za poplatok sú billiard, ping pong, tenis. Všetko je realizované vo Vantaris Palace. Vodné športy na pláži sú za poplatok.

 

Koncept

Hotel ponúka ubytovanie s polenziou, ktorá pozostáva z raňajok formou otvoreného bufetu a večere.

Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

www.vantarishotels.gr

Dôležité informácie

Od 1.1.2018 bola zavedená tzv. pobytová taxa, ktorá je platná pre všetky osoby cestujúce do Grécka. Pobytová taxa je stanovená vládou a jej výška závisí od oficiálnej kategórie ubytovacieho zariadenia (hotel, apartmány, atď.), v ktorom budú klienti ubytovaní. Pobytová taxa je splatná v hotovosti priamo na mieste v ubytovacom zariadení.

Hotely kategórie 1-2* - 0,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  3*  - 1,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  4*  - 3 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  5*  - 4 EUR / izba / noc

VANTARIS BLUE (ADULTS ONLY 16+ ) Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo