Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

VIKING STAR Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 55 km

Najbližšie mesto (km): Kemer

Typ pláže: kamienková

Vzdialenosť od pláže: 600 m

   

Základné informácie

Hotel Viking Star nachádza sa v centre Kemeru. K dispozícií hosťom je hlavná 3 poschodová budova, 196 izieb, vstupná hala s recepciou, bazény, SPA centrum, čistiareň, zmenáreň, obchod so suvenírmi, obchodné centrum, Wi-Fi, biliard, konferenčná miestnosť.

    

Poloha

Hotel sa nachádza 55 km od medzinárodného letiska v Antalyi, v centre Kemera.   

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, Wi-Fi, minibarom (za poplatok), trezorom (za poplatok), kúpeľňou s WC a fénom. Hotel má 4 špeciálne upravených izieb pre hendikepovaných klientov. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

        

Pláž

Kamienková pláž nachádza 600 m od hotela. Ležadlá, matrace a slnečníky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Počas dňa na pláž premáva shuttle bus.

        

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite à la carte reštauráciu, k dispozícii je aj niekoľko barov, vrátane lobby baru a baru pri bazéne.

        

Pre deti

Deťom slúži detský mini klub, detský bazén, detská postieľka na vyžiadanie, detská stolička v reštaurácie a detský bufet.

        

Šport a zábava

Bez poplatku využite denné a večerné animácie, vodnú gymnastiku, vodné pólo, stolný tenis, šípky. Za poplatok je billiard.

Wellness

Sauna, turecký kúpeľ sú bez poplatku. Za poplatok sú masáže a ostatné služby SPA centra.

     

Koncept

Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie. Dovážané alkoholické nápoje, čerstvé šťavy sú za poplatok. Nápoje a občerstvenie na pláži sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

         

Web

Bližšie informácie na: www.vikingturizm.com

      

VIKING STAR Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo