Vyberte krajinu :
Mapa
Typ izby
Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 55 km

Najbližšie mesto (km): Colakli (2 km)

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Základné informácie

Tento starší, ale stále kvalitný  a rozliahli hotelový rezort tvorený bungalovmi sa nachádza v krásnej záhrade neďaleko piesočnatej pláže. Izby sú situované práve v týchto menších domčekoch rozložených po areáli, ktorý Vás rozčaruje už na prvý pohľad. K dispozícii  sú pre hostí v rezorte 4 bazény, aquapark s tobogánmi, ktoré čakajú nielen na deti, ale aj dospelích. V hoteli je možné využiť služby zmenárne, či požičovne motorových vozidiel.  Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie, tiež pre rodiny s deťmi.

 

Poloha

Centrum Çolaklı je vzdialené 2 km od hotela, historické centrum Side 12 km a medzinárodné letisko v Antalyi 55 km.

 

Vybavenie izieb

Komfortne zariadené izby majú balkón, SAT-TV, telefón, trezor, minibar, klimatizáciu, kúpeľňu s WC, sprchou alebo vaňou a fénom. K dispozícii sú izby aj pre hendikepovaných klientov.

 

Pláž

Lákavá piesočnatá pláž je súčasťou areálu. Ležadlá, matrace, plážové osušky, slnečníky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

 

Strava

V hoteli sa nachádza hlavná reštaurácia, 6 à la carte reštaurácií (steak house, ďalekovýchodná, rybia, turecká, ottomanská, talianska), 2 snack bary, 6 barov, vrátane beach baru, pool baru a kaviareň.

 

Pre deti

Bez poplatku môžu deti využívať detský klub, tínedžerský klub, detské bazény.

 

Šport a zábava

Okrem denných a večerných animácií je k dispozícii vonkajšia i vnútorná posilňovňa, stolný tenis, plážový volejbal a basketbal. Za poplatok sú motorové vodné športy na pláži, kolky či biliard.

 

Wellness

Hosťom je k dispozícii priestranné SPA centrum, kde je bez poplatku možné využiť turecký kúpeľ a saunu, za poplatok masáže či vírivku.

 

Koncept

Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, nočnú polievku, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje a teplé nápoje. Minibar denne dopĺňajú vodou. Podávajú sa zákusky, káva a čaj. Dovážané nápoje a čerstvé ovocné šťavy sú za poplatok. Podrobný rozpis All Inclusive služieb dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.

 

Web

Bližšie informácie na: www.goldencoasthotel.com

Fotografie a videá
Začína od
Zakúpiť teraz
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo