Mapa

VOYAGE BELEK Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 35 km

Najbližšie mesto (km): Belek (2 km)

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Základné informácie

Tento skvostný rozľahlý rezort, nachádzajúci sa uprostred borovicových lesov ako klenot moderného dizajnu a kvalitného konceptu naviazaného na prírodu, je výbornou prázdninovou destináciou. Očarí najmä unikátnou architektúrou, ktorá sa miestami nesie v egejskom štýle, príznačnom pre hotelovú sieť Voyage Hotels. Na svoje si prídu aj gurmáni, ktorí si radi vychutnajú kulinárske špeciality domácej alebo medzinárodnej kuchyne. Tento mnohokrát oceňovaný hotel má k dispozícii pre svojich hostí množstvo obchodov, práčovňu, lekára, internetovú kaviareň či SPA centrum. Deti sa určite potešia aktivitám, ktoré sú tu pre nich prípravné Mini a Teenage club. Hotel je vhodný pre náročnú klientelu, ako pre páry, tak aj pre rodiny s deťmi.

 

Poloha

Hotel leží 2 km od mesta Belek, 35 km od medzinárodného letiska Antalya, 45 km od centra Antalye.

 

Vybavenie izieb

Izba má balkón, klimatizáciu, telefón, denne zásobovaný minibar, súpravu na prípravu teplých nápojov, trezor, SAT-TV, kúpeľňu s WC, fén. K dispozícii sú aj izby pre hendikepovaných klientov.

 

Pláž

Súkromná piesočnatá pláž je dlhá 300 m a leží priamo pred hotelom. Pláž a móla sú zvlášť rozdelené na rodinnú časť a časť pre dospelých (16+) Ležadlá, matrace, slnečníky a uteráky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

 

Strava

V hotelovom areáli sa nachádzajú hlavné reštaurácie, à la carte reštaurácie a niekoľko barov vrátane baru na pláži a pri bazéne.

 

Pre deti

Hotel ponúka detské kluby (mini, midi, maxi, teenage), 2 detské bazény a tobogány, detskú diskotéku, lunapark, detské menu, detské postieľky a detské stoličky v reštaurácii. Stráženie detí je za poplatok.

 

Šport a zábava

Bez poplatku sú k dispozícii denné a večerné animácie, akvapark, mini kino, diskotéka, posilňovňa, šípky, boccia, bedminton, stolný tenis, plážový volejbal, street ball, minigolf, tenisové kurty. Za poplatok sú vodné športy, herňa, osvetlenie tenisových kurtov, biliard, bowling, golfový kurz.

Hotel poskytuje zdarma transfer ku golfovému ihrisku Mongomerie. Transfery k iným klubom sú za poplatok. V exponovaných obdobiach odporúčame overiť dostupnosť a rezervovať tee time ešte pred príchodom do hotela.

 

Wellness

Bez poplatku hotel ponúka hammam, saunu a parný kúpeľ. Za poplatok sú k dispozícii masáže a ďalšie služby SPA centra.

 

Koncept

Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie, alkoholické a nealkoholické nápoje. Dovážané nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

 

Web

Bližšie informácie na: www.voyagehotel.com

VOYAGE BELEK Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo