Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

VUNI PALACE HOTEL Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: Ercan 40 km

Najbližšie mesto (km): Kyrenia 1,5 km

Typ pláže: piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Základné informácie

Príjemný hotelový komplex je obľúbený svojou polohou priamo pri pláži a 1,5 km od nákupných možností. Do centra letoviska hotel poskytuje kyvadlovú dopravu. Bol zrekonštruovaný v roku 2013 a má spolu 176 izieb. K dispozícii je vonkajší i vnútorný bazén, 3 kongresové sály, nachádza sa tu kasíno. Wi-fi môžte využívať na izbách a tak isto aj v lobby priestoroch.

 

Poloha

Hotel sa nachádza približne 1,5 km od centra letoviska Kyrenia s opevnením a menším prístavom a 40 km od nikózijského medzinárodného letiska Ercan.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené balkónom, centrálnou AC, SAT-TV, wi-fi, kúpeľňou s vaňou/sprchou a sušičom vlasov. Telefón, trezor a minibar sú k dispozícii za poplatok.

 

Pláž

Súkromná piesočnato-kamienková pláž sa nachádza pred areálom hotela. Ležadlá, matrace, slnečníky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Osušky sú za poplatok.

 

Strava

 V hlavnej reštaurácii radi pripravia pokrmy domácej i medzinárodnej kuchyne. K dispozícii je aj snack reštaurácia, Irish bar, ala carte reštaurácia (za poplatok).

 

 

Pre deti

Slúži im mini klub, vyčlenená časť bazéna, detské ihrisko, detské postieľky. Za poplatok je k dispozícii stráženie detí.

 

Šport a zábava

Možno využiť napríklad animácie, stolný tenis, luna park. Za poplatok sú billiard, vodné športy na pláži a potápanie, kasíno.

 

Wellness

Služby SPA centra sú za poplatok - sauna, turecký kúpeľ, jacuzzi, masáže či kozmetické procedúry.

 

Koncept

Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, teplé nápoje. Freshe, ostatný alkohol, nápoje vo fľaši a snack bar sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

www.vunipalacehotel.com     

Dôležité informácie

Hotel požaduje vratnú kauciu 300 lír splatnú pri nástupe na ubytovanie, kaucia bude hosťom vrátena pri check-oute.

VUNI PALACE HOTEL Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo