Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

WHITE CITY BEACH Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 125 km Antalya

Najbližšie mesto (km): 2 km Konakli

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Základné informácie

Hotelový 4-hviezdičkový komplex pre dospelých ( 16+) v srdci tureckej riviéry, s vášňou pre pohostinnosť ponúka množstvo nových zážitkov pre zaľúbené páry, mladomanželov, oslavy výročia svadby a podobne. Moderné a pohodlné izby sú navrhnuté špeciálne pre dospelých ,  wifi v lobby bez poplatku, bazény, jacuzzi, romantické večere na pláži a množstvo ďalších aktivít pre páry ale aj jednotlivcov, ktorí hľadajú osviežujúci wellness zážitok.

 

Poloha

Hotel sa nachádza 125 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 130 km od centra Antalye, 7 km od centra Alanye a 2 km od centra mesta Konakli.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón s kreslom, a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom (za poplatok), Wifi (za poplatok), trezorom (za poplatok), kúpeľňou/ WC, fénom. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.      

 

Pláž

Piesočnatá pláž s vlastným mólom sa nachádza sa priamo pred hotelom. Ležadlá,slnečníky a plážové osušky sú k dispozícií bez poplatku.

 

 

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite à la carte reštaurácie, k dispozícii je niekoľko barov, vrátane baru na pláži a na diskotéke. Lobby bar je otvorený do 22:00.

 

Šport a zábava

Bez poplatku využite denné a večerné animácie, aerobik, stolný tenis, šípky, fitnes centrum. Vodné športy sú k dispozícií za poplatok. 

Wellness

Sauna, turecký kúpeľ sú bez poplatku. Za poplatok sú masáže, procedúry a ostatné služby SPA centra.

 

Koncept

Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

www.whitecityhotels.com

 

Dôležité informácie

Hotel je určený pre dospelých (16+).

WHITE CITY BEACH Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo