Mapa

XPERIA SARAY BEACH HOTEL Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: 120km

Najbližšie mesto (km): Alanya 200m

Typ pláže: piesočnato:  piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: na pláži

 

Základné informácie

Tento menší hotelový komplex so 71 izbami sa nachádza priamo v centre Alanye, na Kleopatrinej pláži. Hotel prešiel poslednou rekonštrukciou v roku 2011. Z piesočnatej pláže je krásny výhľad na zrúcaniny hradu a pohorie Taurus. Ak hľadáte oddych a relax počas slnečných Tureckých dní a zábavu počas večerov tento hotel je skvelá voľba. Centrum rušného mestečka Alanya, reštaurácie, trhy sú asi 5minút chôdze od hotela. Pripojenie na internet, WIFI je v celom areáli hotela bez poplatku.     

 

Poloha

Hotel sa nachádza približne 120km od medzinárodného letiska v Antalyi, priamo v centre slnečnej Alanye, na Kleopatrinej pláže. Centrum mestečka Alanya je vzdialené len niekoľko minút od hotela.

 

Vybavenie izieb

Štandartné izby sú vybavené satelitným TV, pripojením na Wifi (bez poplatku), telefónom, klimatizáciou, balkónom, trezorom (za poplatok), minibarom (bez poplatku) kupeľnou so sprchovým kútom, VC a sušičom na vlasy.

 

Pláž

Hotel leží priamo na tureckej riviere a Kleopatrinej pláži , Pláž Kleopatra je piesočná. s pozvoľným vstupom do mora. Jej hlavnou črtou však je fantastická priezračnosť vody. Okrem toho je táto lokalita centrom vodných športov, či už šnorchlovania, vodného lyžovania alebo surfovania. A práve pre tieto skvelé parametre sa Kleopatrina pláž pýši ocenením modrej vlajky od Európskej únie. Niet teda pochýb, že sa stala veľmi obľúbenou plážou medzi turistami a letnými dovolenkármi. Kleopatrina pláž preto jednoznačne patrí k najkrajším plážam Turecka, ale i sveta. Lehátka a slnečníky sun a pláži aj pri bazéne bez poplatku.

 

Strava

Hotel je vybavený hlavnou reštauráciou v budove a v priestore pri bazéne, ktorá má kapacitu 400 hostí. 2 ala carte reštaurácie (za poplatok a rezerváciou vopred) Snack bar, bar pri bazéne a Lobby bar sú pre hotelových hostí bez poplatku, bar na pláži (za poplatok), alkohol miestnej výroby je bez poplatku, dovážaný alkohol za poplatok.

 

Pre deti

Pre deti je tu pripravený detský bazén, ihrisko pre deti, detská stolička v reštaurácií a detská postieľka na izbe.

 

Šport a zábava

K dispozícií je tu stolný tenis, plážový volejbal, všetky vodné športy na pláži (za poplatok), raz za týždeň Turecká noc a živá hudba na hoteli., tenisový kurt je vzdialený 250m od hotela.  

 

Wellness

Hotel disponuje vlastným Spa centrum, kde si môžete oddychnut pri tureckom kupeli ( bez poplatku, sauna, vírivky (za poplatok)

 

Koncept

Hotel ponúka all inclusive concept stravovania. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 

Web

http://www.xperia.com.tr

XPERIA SARAY BEACH HOTEL Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo