Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Mapa

YALIHAN ASPENDOS Typ izby

Nájdite dostupné ceny pre zvolený typ izby
Popis

Vzdialenosť od letiska: Antalya medzinárodné letisko 108 km

Najbližšie mesto (km): Alanya 22 km

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

 

Základné informácie

Yalihan Aspendos hotel je veľmi príjemný 3* hotel nachádzajúci sa priamo na pláži v letovisku Alanya. Tento rezort sa nachádza uprostred záhrady so sviežou zeleňou a ponúka ubytovanie priamo na krásnej piesočnatej pláži. K vybaveniu hotela patrí vstupná hala s recepciou, reštaurácia s vonkajšou terasou, niekoľko barov, internetová kaviareň, bezén so šmýkačkou, fitness centrum, čistareň (za pplatok) či SPA centum (spoplatnené). Wi-Fi je možné využívať v lobby a verejných priestoroch.

 

Poloha

Hotel sa nachádza v letovisku Alanya, 22 km centra Alanye a cca 500m od centra mestečka Avsallar. Od medzinárodného letiska v Antalyi je hotel vzdialený 108 km.

 

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené kúpeľňou so sprchou, WC, fénom, TV, telefónom a trezorom (za poplatok), minibarom (v deň príchodu doplnený fľašou vody), klimatizáciu, balkónom. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

 

Pláž

Priamo pred hotelom sa nachádza na jedna z najkrajších pieskových pláži v Turecku, s pozvoľným vstupom do mora, kde sú ležadlá a slnečníky zdarma. Matrace na ležadlá na pláži a pri bazéne a plážové osušky sú za poplatok.

 

Strava

V hlavnej reštaurácii hotela  sa podávajú  jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne, ktoré si za teplého počasia môžete vychutnať aj vo vonkajšej jedálenskej časti. V hoteli je pre hostí pripravené občerstvenie a osvieženie v snack bare, plážovom bare a bare pri bazéne.

 

Pre deti

Pre deti je k dispozícii mini klub, mini basketbal, detský bazén a detské ihrisko, mini disco.

 

Šport a zábava

Zdarma je možné využívať vonkajší bazén so šmýkačkou, stolný tenis, fitness centrum, šípky, plážový volejbal, tenis (tenisová výbava a osvetlenie kurtov je za poplatok). Spoplatnené sú všetky vodné športy na pláži a internetová kaviareň. Pre hostí je pripravený zaujímavy zábavny program.

 

Wellness

K dispozícii sú za poplatok turecký kúpeľ a ostatné služby SPA centra.

 

Koncept

Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, alkoholické a nealkoholické nápoje. Importované nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis konceptu All inclusive bude k dispozícii na recepcii po príchode.

 

Web

www.yalihan.com.tr

YALIHAN ASPENDOS Fotografie a videá

Začína od
Najnižšia cena a dátum
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo