Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999
Orex BlogOtváranie hraníc - Ako je na tom Vaša destinácia?  
Európske krajiny postupne uvoľňujú opatrenia a život sa pomaly začína vraciať do stavu, ktorý sme tu mali pred Koronavírusom. Prinášame vám informácie o destináciách, do ktorých môžete cez našu cestovnú kanceláriu odletieť. 
Zobraziť článok

Novela zákona o cestovnom ruchu - Aké máte možnosti? 
Slovenská vláda v dôsledku koronavírusu schválila novelu zákona o cestovnom ruchu. Prečítajte si, aké možnosti, povinnosti a práva vám ako cestujúcim zo zákona vyplývajú. 
Zobraziť článok

Turecko zavádza hygienické certifikáty
Turecká vláda sa postupne pripravuje na život po Korone. Minister Kultúry si uvedomuje strach ľudí vycestovať z rodnej krajiny a preto Turecká vláda zavedie certifikáty, ktoré budú potvrdzovať bezpečnosť danej destinácie. 
Zobraziť článok

Medzinárodný Deň Žien po 111 raz
8. marec patrí neodmysliteľne k oslave MDŽ. Nebolo to tak vždy. Začiatky sviatku nežnejšieho pohlavia siahajú do 20. storočia. V tom čase, boli vo svete úplne iné pomery. Špeciálne, na túto príležitosť sme pripravili zľavu pre každú osobu k akémukoľvek zájazdu. Bez rozdielu pohlavia a veku.
Zobraziť článok
Korona vírus a cestovanie, načo si dávať pozor?
Ak v najbližších dňoch, alebo mesiacoch plánujete vycestovať do krajín ohrozených COVID-19, bolo by dobré vedieť, načo si treba dávať pozor. Rozšírenie korona vírusu má vplyv na cestujúcich po celom svete. V mori informácií, ktoré neustále zaplavujú internet a sociálne siete je náročné rozlišovať medzi faktami a dezinformáciami. 
Zobraziť článok
MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo