Vyberte krajinu :
Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999Orex Kids Club

 

V sezóne 2019 sa na Vás, rodiny s deťmi a hlavne na tých najmenších teší Orex detský klub, ktorý nájdete vo vybraných hoteloch na Tureckej riviére, kde pre Vaše ratolesti pripravia nezabudnuteľný zážitok slovensky a česky hovoriaci animátori.

 

Čo je Orex detský klub?

 

Predovšetkým je to kombinácia oddychu a zábavy. Náš profesionálny a skúsený tím českých a slovenských animátorov sa postará a zabaví deti vo veku od 4 - 12 rokov a rodičia, či starí rodičia tak budú mať dostatok času aj priestoru pre svoj vytúžený a zaslúžený odpočinok.

 

Kde Orex detský klub nájdete?


V 3 hoteloch na Tureckej riviére: SUENO HOTELSBEACH SIDE 5 * (Side)NOVUM GARDEN SIDE 5 * (Side)SIDE BREEZE HOTEL 5 *(Side).

             

 

Pre koho je Orex detský klub určený?

 

Pre deti vo veku od 4 - 12 rokov. V každom hoteli budú deti v závislosti od počtu prihlásených detí v konkrétny deň rozdelené do 2 vekových skupín. Prvá skupina bude určená pre deti vo veku 4 - 8 rokov a druhá skupina pre deti vo veku od 9 - 12 rokov.

 

Deti od 4 rokov musia byť schopné absolvovať program samostatne a bez účasti rodičov. Každá skupina je obmedzená počtom maximálne 15 tich detí. Pre prihlásenie do Orex detského klubu bude musieť zákonný zástupca dieťaťa pred začiatkom programu podpísať formulár o zverenie dieťaťa do Orex rodinného klubu a po skončení programu potom následne podpísať formulár o prevzatí dieťaťa z Orex rodinného klubu.

 

Aký bude denný harmonogram Orex detského klubu?

 

Program bude prispôsobený daným možnostiam a vybaveniu hotela. Orex detský klub bude otvorený 6 dní v týždni s 8 hodinovým denným programom. Deti budú za svoje snaženie pri hrách a súťažiach odmenené diplomami, medailami a ďalšími odmenami.

 

Dopoludňajšia časť: výtvarná činnosť - maľovanie, stavanie hradov z piesku, výroba masiek či kostýmov.

 

Popoludňajšia časť: športový program - športové súťaže, hry pri bazéne a na pláži, využitie herní a športovísk príslušného hotela.

 

Večerná časť: párty - mini diskotéka, animačné programy, tématické večery s maskami či kostýmami.

 

Kedy bude Orex detský klub spustený?


Spolu so začiatkom letnej sezóny 2018, bude spustený aj Orex detský klub. Konkrétne termíny zájazdov, v ktorých bude možné prihlásiť deti do Orex detského klubu budeme špeciálne promovať a budú zreteľne označené na našich webových stránkach.

 

Najväčšie výhody Orex detského klubu?

 

Okrem spomínaného zábavného a pestrého programu pre deti a tým pádom i odpočinku pre ich rodičov a prarodičov, ponúkneme okrem iného aj atraktívnu cenovú ponuku vo vybraných hoteloch. Vo vybraných termínoch, v ktorých ponúkneme možnosť prihlásenia sa do Orex detského klubu, bude mať dieťa, či 2 deti od 4 - 12 rokov celý pobyt zadarmo alebo za zníženú cenu. Orex Travel s detským klubom začína prvú sezónu, ale nadviaže a bude úzko spolupracovať s animačnými tímami Anex Tour, jednej z najväčších tureckých cestovných kancelárií, ktorá je zároveň naším partnerom. V starostlivosti o detských klientov, či už prevádzkovanie detských klubov a angažovanie detských animátorov má táto spoločnosť už 16 ročné skúsenosti. O kvalitný program pre deti v Orex detskom klube bude dbať tím animátorov, ktorý je patrične vyškolený a pripravený zabezpečiť všetkým detským návštevníkom skvelú a nezabudnuteľnú dovolenku!