Zavoláme Vám
Meno, priezvisko
Telefónne číslo
E-Mail
Čas hovoru
Zavolajte nám!
0850 900 999SÚŤAŽ O DOVOLENKU V TURECKU


Vážení klienti,


pripravili sme si pre Vás jedinečnú súťaž o dovolenku v Turecku! Celkom budeme losovať 2 výhercov, ktorí získajú týždenný pobyt vo vybranom 4* hoteli so službami All inclusive v Turecku s CK Orex Travel!

DOBA TRVANIA SÚŤAŽE:

Súťaž prebieha na facebookovom profile Orex Travel Slovenská republika: FB OREX TRAVEL SR, a to v termíne 27.04.2022 – 05.05.2022. 

ÚČASŤ V SÚŤAŽI:

Pre účasť v súťaži stačí splniť 3 jednoduché kroky:

1) byť fanúšikom facebookovej stránky Orex Travel Slovenská republika: FB OREX TRAVEL SR
2) zdieľať verejne príspevok so súťažou (príspevok musí byť zdieľaný verejne, aby jeho zdieľanie bolo možné skontrolovať)
3) pod príspevok so súťažou napísať komentár, s ktorým spolucestujúcim by ste chceli ísť na dovolenku do Turecka s našou cestovnou kanceláriou (každý súťažiaci môže napísať len jeden komentár).

Pre zaradenie do súťaže musí každý účastník splniť všetky vyššie uvedené kroky, v opačnom prípade nebude do súťaže zaradený. Podmienkou pre účasť v súťaži je vlastníctvo funkčnej e-mailovej adresy a facebookového profilu. Facebookový profil musí byť založený minimálne pred 15.4.2022. 

VÝHRY: 

Prvý vylosovaný výherca vyhráva pobytový zájazd v destinácii Turecko, v hoteli MYSEA HOTELS ALARA 4*, so službami All Inclusive v dvojlôžkovej izbe, na 7 nocí,  s odletom z Bratislavy, najneskôr do konca mája 2022. Výherca vyhrá celý pobytový balíček zdarma (spiatočná letenka Bratislava – Antalya – Bratislava, ubytovanie vo vybranom hoteli so službami All Inclusive, transfer v destinácii z/na letisko do/z hotela, služby delegáta, zákonné poistenie proti úpadku CK). Výherca je povinný si zabezpečiť spolucestujúceho, ktorý získa zdarma ubytovanie so službami All Inclusive vo vybranom hoteli, transfer v destinácii z/na letisko do/z hotela, služby delegáta, zákonné poistenie proti úpadku CK. Spolucestujúci je povinný uhradiť spiatočnú letenku Bratislava – Antalya – Bratislava v hodnote 285 €.

Druhý vylosovaný výherca vyhráva pobytový zájazd v destinácii Turecko, v hoteli MYSEA INCEKUM 4*, so službami All Inclusive v dvojlôžkovej izbe, na 7 nocí,  s odletom z Bratislavy, najneskôr do konca mája 2022. Výherca vyhrá celý pobytový balíček zdarma (spiatočná letenka Bratislava – Antalya – Bratislava, ubytovanie vo vybranom hoteli so službami All Inclusive, transfer v destinácii z/na letisko do/z hotela, služby delegáta, zákonné poistenie proti úpadku CK). Výherca je povinný si zabezpečiť spolucestujúceho, ktorý získa zdarma ubytovanie so službami All Inclusive vo vybranom hoteli, transfer v destinácii z/na letisko do/z hotela, služby delegáta, zákonné poistenie proti úpadku CK. Spolucestujúci je povinný uhradiť spiatočnú letenku Bratislava – Antalya – Bratislava v hodnote 285 €.

KOMPLETNÉ PRAVIDLÁ SÚŤAŽE:

Kompletné pravidlá tejto súťaže nájdete tu: KOMPLETNÉ PRAVIDLÁ

VÁŠ TÍM CK OREX TRAVEL

MailingTitleTest

Odkazy poslať:

Meno
Priezvisko
E-mail
Ok

Posielanie e-mailov prebehlo úspešne

Varovanie

Posielanie pre zvolený email zlyhalo